Tanie mieszkania w Poznaniu i okolicach – Zalasewo, Rokietnica, Mrowino

Tanie mieszkania

Dla wielu osób, własne mieszkanie jest często kwestią nieosiągalną, czego przyczyną jest oczywiście brak funduszy. Mieszkanie własnościowe jest ogromną inwestycją, która niekiedy możliwa jest do zrealizowania jedynie z pomocą kredytów.

Mieszkania w okolicy Poznania

W dużych miastach i na ich obrzeżach powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Miasta chcą w ten sposób zapewnić mieszkańcom bliskość dojazdu, np. do pracy, przy jednoczesnej gwarancji ciszy i spokoju. Również Poznań oferuje potencjalnym nabywcom wiele mieszkań po atrakcyjnych cenach. Poznań proponuje tanie mieszkania, które zlokalizowane są na obrzeżach miast, lub w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Mieszkania są tańsze niż w centrum Poznania, co kusi wielu potencjalnych nabywców marzących o własnych czterech kątach.

Osiedle Zamysłowo

Przykładem takiej inwestycji może być Osiedle Zamysłowo zlokalizowane pomiędzy miejscowościami Rokietnica i Mrowino. Zlokalizowane około 20 kilometrów od Poznania, ma obejmować 250 domów jednorodzinnych na terenie 36 hektarów. Planowana jest też budowa centrum usługowo- handlowego. Tego typu przedsięwzięcia są dla wielu okazją do zakupu nowego domu czy mieszkania, po mniejszej cenie, niż miało by to miejsce w ścisłym centrum lub okolicach.

Tanie mieszkania w Poznaniu nie jest łatwo znaleźć- zarówno w celu zakupu jak i wynajmu. Firmy deweloperskie prześcigają się z ofertami, dlatego też planując zakup nieruchomości, warto sprawdzić propozycje wielu agencji mieszkaniowych.

O Bob Budowniczy 798 artykułów
Majsterkowanie zarówno w domu jak i w samochodzie to moja pasja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*